Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elgin

Është emri yt Elgin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elson, Elison, Ellison, Elkan, Eallison, Elkin, Ellyson, Elyakum
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisany, Elisiana, Elgina, Elsone, Eelkjen, Eelsiena, Elsiena, Ellesen
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4585 Elgin's në Facebook. Pozicioni #10894
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1907
Komente nga ElginPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elgin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elgin? Voto për emrin tënd