Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elkin

Është emri yt Elkin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:elkanah
Djem me tinguj të ngjashëm:Elson, Elison, Elgin, Ellison, Elkan, Eallison, Ellyson, Elyakum
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisany, Elisiana, Elgina, Elsone, Eelkjen, Eelsiena, Elsiena, Ellesen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1375 Elkin's në Facebook. Pozicioni #27120
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga ElkinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elkin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elkin? Voto për emrin tënd