Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edisona

Është emri yt Edisona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edison, Edson, Edgan, Etchemin, Edzon, Ehtsham, Etsen, Eddison
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edigenia, Eytjen, Edicenia, Edijane, Edjane, Eitishaimy, Edisson, Edeziana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Cona, Edi, 1
Emrat e vëllezërve:-, Emir, Edisoni, Engjull, Albion, Jo, Eduarti
Emrat e motrave:Elvira, -, Elvira,anisa, Anisa, Jo, Albiona
Facebook:

+/- 35 Edisona's në Facebook. Pozicioni #402204
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Emrat Girl me vlerësim më të ulët - Emrat Girl me vlerësimin më të lartë
Komente nga Edisona


Edisona ( 18 vjeç) 2016-06-05
Dua te di kuptimin e emrit tim
Edisona ( 13 vjeç) 2019-06-20
Dua ta di kuptimin e emrit tim?
Edisona(12 Vjec) ( 13 vjeç) 2020-01-06
Dua ta Di kuptimin e Emrit tim
Edisona(13 Vjec) Dua Ta Di Kuptimin E Emrit Tim 2020-04-19
Dua ta Di kuptimin e Emrit Tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edisona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edisona? Voto për emrin tënd