Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edson

Është emri yt Edson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edison, Edgan, Etchemin, Edzon, Ehtsham, Etsen, Eddison, Edyson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edisona, Edigenia, Eytjen, Edicenia, Edijane, Edjane, Eitishaimy, Edisson
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13765 Edson's në Facebook. Pozicioni #4579
Kategoritë:Top 100 Swahilian emrat - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga EdsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edson? Voto për emrin tënd