Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edjane

Është emri yt Edjane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edison, Edson, Edgan, Etchemin, Edzon, Ehtsham, Etsen, Eddison
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edisona, Edigenia, Eytjen, Edicenia, Edijane, Eitishaimy, Edisson, Edeziana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Edjane's në Facebook. Pozicioni #206146
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga EdjanePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edjane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edjane? Voto për emrin tënd