Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edison

Është emri yt Edison? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edson, Edgan, Etchemin, Edzon, Ehtsham, Etsen, Eddison, Edyson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edisona, Edigenia, Eytjen, Edicenia, Edijane, Edjane, Eitishaimy, Edisson
Vlerësimi:
5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 48 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Edison
Emrat e motrave:Anjeza, Isuliana, Gentiana, Monika, Migena, Elza, Suzana, Erjola Mara, Silva
Facebook:

+/- 34420 Edison's në Facebook. Pozicioni #2177
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1917
Komente nga EdisonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edison? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edison? Voto për emrin tënd