Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erlis

Është emri yt Erlis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eurylochus, Euryalus, Erlys
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eirlys, Erlisa, Earlys, Erlich
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 535 Erlis's në Facebook. Pozicioni #53853
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga ErlisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erlis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erlis? Voto për emrin tënd