Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erlisa

Është emri yt Erlisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erlis, Eurylochus, Euryalus, Erlys
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eirlys, Earlys, Erlich
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Milot, Eris
Emrat e motrave:Melisa
Facebook:

+/- 420 Erlisa's në Facebook. Pozicioni #64053
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Erlisa


Erlisa ( 12 vjeç) 2019-08-08
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erlisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erlisa? Voto për emrin tënd