Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Monika

Është emri yt Monika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Monica
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 820 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 598 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 595 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 590 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 768 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 760 vota
Pseudonime:Shefe, Modele, Miss
Emrat e vëllezërve:Egzon, Edison
Emrat e motrave:Saranda, Mara
Facebook:

+/- 127330 Monika's në Facebook. Pozicioni #765
Kategoritë: - Emra gjermanë - Top 100 çek emrat - Top 100 Hindi emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 lituanez emrat - Top 100 etiopian emrat - Top 100 polonisht emrat - Top 100 bulgarian emrat
Komente nga Monika


Monika ( 16 vjeç) 2016-09-18
NUK ME PELQEN

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Monika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Monika? Voto për emrin tënd