Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Max

Është emri yt Max? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Maximiliaan
Variante:Mexx
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Miche, Mika, Mickey, Minas, Maceo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 304 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 177 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 176 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 176 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 285 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 283 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 364785 Max's në Facebook. Pozicioni #310
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore arab emrat boy - Popullore fund emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 Catalonian emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy
Komente nga MaxPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Max? Voto për emrin tënd


Është emri yt Max? Voto për emrin tënd