Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mike

Është emri yt Mike? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Michael
Djem me tinguj të ngjashëm:Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas, Maceo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 282 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 149 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 149 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 149 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 242 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 242 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3204785 Mike's në Facebook. Pozicioni #5
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga MikePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mike? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mike? Voto për emrin tënd