Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mika

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mika.
Është emri yt Mika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Kush është si Perëndia
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mickey, Minas, Maceo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 108 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 95 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 93 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 44365 Mika's në Facebook. Pozicioni #1808
Kategoritë: - Emrat amerikanë - Top 100 Po emrat - Emrat e shkurtër - Popullore fa emrat boy - Emrat popullore Twente - Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat boy - Popullore Po emrat vajzë - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga MikaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mika? Voto për emrin tënd