Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maysa

Është emri yt Maysa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 97 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 72 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 71 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 82 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5310 Maysa's në Facebook. Pozicioni #9762
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore turk emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga Maysa


Majsa 2019-12-15
Majsa ishull ne kroaci, ishull shum i begatshem

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maysa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maysa? Voto për emrin tënd