Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mickey

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mickey.
Është emri yt Mickey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Kush është si Perëndia
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Michael
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Minas, Maceo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 102840 Mickey's në Facebook. Pozicioni #926
Kategoritë:Popullore fa emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1934
Komente nga MickeyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mickey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mickey? Voto për emrin tënd