Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Monica

Është emri yt Monica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Moni, Monique
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Menaka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 470 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 296 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 296 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 294 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 431 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 426 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 591080 Monica's në Facebook. Pozicioni #175
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 6 shkronja - Top 100 italian emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore ta emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga Monica


Monica ( 26 vjeç) 2016-11-09
Kuptimin e emrit Tim ju lutem

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Monica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Monica? Voto për emrin tënd