Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore Hindi emrat boy

#Emër Kuptimi
1 Aakash
2 Aarav
3 Aarush
4 Aashish
5 Abhay
6 Abhishek
7 Adarsh
8 Aditya
9 Ajay
10 Ajay Kumar
11 Ajeet
12 Ajit
13 Akash
14 Akhilesh
15 Akshay
16 Alokndriçim
17 Aman
18 Amar
19 AmitMik
20 AnandLumturi
21 Anay
22 Aniket
23 Anil
24 Anish
25 Ankit
26 Ankur
27 Ankush
28 Anoop
29 Anshu
30 Anshul
31 Anshuman
32 Anuj
33 Anup
34 Anurag
35 Arjun
36 Arnav
37 Arun
38 Arvind
39 Aryan
40 Ashish
41 Ashok
42 Ashutosh
43 Ashwini
44 Atul
45 Avinash
46 Ayan
47 Ayush
48 Bablu
49 Bharat
50 Bhavesh
Shfaq më shumë emra

Popullore Hindi emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Aarti
2 Aditi
3 Afreen
4 Akshita
5 Alisha
6 Alka
7 Amrita
8 Anamika
9 Ananya
10 AnayaPerëndia është me ne
11 Anisha
12 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
13 Anjali
14 Anju
15 Ankita
16 Annu
17 Anshika
18 Anshu
19 Anu
20 Anuradha
21 Anushka
22 Aparna
23 Archana
24 Arpita
25 Arti
26 AryaMe origjinë nga Adria (Venecia) i zi shurdhër, të errët
27 Ashashpresoj
28 Ashwini
29 Ayushi
30 Babita
31 Babli
32 Beauty
33 Beena
34 Bharati
35 Bharti
36 Bhavna
37 Bhavya
38 Chanchal
39 Chandni
40 Deepa
41 Deepali
42 Deepika
43 DevanshiEngjëll
44 Diksha
45 Dimple
46 Divya
47 DollyDhuratë
48 Durgesh
49 Garima
50 Gauri
Shfaq më shumë emra

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ