Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Babita

Është emri yt Babita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Boyd, Badi, Buddy, Batu, Boid, Bud, Bat, Bade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beata, Beth, Betty, Bette, Beate, Badu, Bảo Thoa, Bethia
Vlerësimi:
4/5
yje 96 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 85 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 85 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 84 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 85 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 83 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9040 Babita's në Facebook. Pozicioni #6411
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 Hindi emrat - Popullore Hindi emrat vajzë
Komente nga BabitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Babita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Babita? Voto për emrin tënd