Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Boyd

Është emri yt Boyd? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Badi, Buddy, Batu, Boid, Bud, Bat, Bade, Beatie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beata, Beth, Betty, Babita, Beate, Bette, Badu, Bảo Thoa
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18405 Boyd's në Facebook. Pozicioni #3627
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1931
Komente nga BoydPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Boyd? Voto për emrin tënd


Është emri yt Boyd? Voto për emrin tënd