Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Beata

Është emri yt Beata? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Beatus
Djem me tinguj të ngjashëm:Boyd, Badi, Buddy, Batu, Boid, Bud, Bat, Bade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beth, Betty, Babita, Bette, Beate, Badu, Bảo Thoa, Bethia
Vlerësimi:
4/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 72 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 72 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15720 Beata's në Facebook. Pozicioni #4120
Kategoritë:Top 100 polonisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga BeataPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Beata? Voto për emrin tënd


Është emri yt Beata? Voto për emrin tënd