Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Buddy

Është emri yt Buddy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bud
Djem me tinguj të ngjashëm:Badi, Boyd, Batu, Boid, Bud, Bat, Bade, Beatie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beata, Beth, Betty, Babita, Beate, Bette, Badu, Bảo Thoa
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 83745 Buddy's në Facebook. Pozicioni #1087
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1917
Komente nga BuddyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Buddy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Buddy? Voto për emrin tënd