Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bud

Është emri yt Bud? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Buddy
Djem me tinguj të ngjashëm:Badi, Boyd, Buddy, Batu, Boid, Bat, Bade, Beatie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beata, Beth, Betty, Babita, Beate, Bette, Badu, Bảo Thoa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 51940 Bud's në Facebook. Pozicioni #1602
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1928
Komente nga BudPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bud? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bud? Voto për emrin tënd