Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Betty

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Betty.
Është emri yt Betty? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Boyd, Badi, Buddy, Batu, Boid, Bud, Bat, Bade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beata, Beth, Babita, Bette, Beate, Badu, Bảo Thoa, Bethia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 131 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 111 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 110 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 405535 Betty's në Facebook. Pozicioni #276
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore fa emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1929
Komente nga BettyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Betty? Voto për emrin tënd


Është emri yt Betty? Voto për emrin tënd