Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Beate

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Beate.
Është emri yt Beate? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i lumtur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Beatus
Djem me tinguj të ngjashëm:Boyd, Badi, Buddy, Batu, Boid, Bud, Bat, Bade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beata, Beth, Betty, Babita, Bette, Badu, Bảo Thoa, Bethia
Vlerësimi:
4/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5960 Beate's në Facebook. Pozicioni #8902
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga BeatePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Beate? Voto për emrin tënd


Është emri yt Beate? Voto për emrin tënd