Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arun

Është emri yt Arun? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aruna
Djem me tinguj të ngjashëm:Aron, Arian, Auron, Aren, Aaron, Arman, Arni, Armin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armina, Arona, Ariana, Arina, Arianna, Ariane, Armine, Arrian
Vlerësimi:
4.5/5
yje 79 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 57 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 56 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 68 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 66 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 174105 Arun's në Facebook. Pozicioni #582
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat Kamboxhiane - Popullore Hindi emrat boy - Popullore Kannada emrat boy
Komente nga ArunPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arun? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arun? Voto për emrin tënd