Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arjun

Është emri yt Arjun? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Arjuna
Djem me tinguj të ngjashëm:Arjan, Arsenio, Arsen, Arseen, Arkan, Aarjan, Arsène, Arsan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arjana, Arizona, Arijana, Aurkena, Aurkene, Arachne, Arcanania, Arzum
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 66850 Arjun's në Facebook. Pozicioni #1306
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore Hindi emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2004
Komente nga ArjunPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arjun? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arjun? Voto për emrin tënd