Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aarti

Është emri yt Aarti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ard, Art, Aard, Arto, Arda, Arte, Arttu, Arwout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardi, Arita, Ardita, Arieta, Aradia, Ardea, Areta, Arti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25510 Aarti's në Facebook. Pozicioni #2800
Kategoritë:Popullore Hindi emrat vajzë
Komente nga AartiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aarti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aarti? Voto për emrin tënd