Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arte

Është emri yt Arte? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ard, Art, Aard, Arto, Arda, Arttu, Arwout, Artie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardi, Arita, Ardita, Arieta, Aradia, Ardea, Areta, Aarti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1220 Arte's në Facebook. Pozicioni #29614
Kategoritë:Emrat skocez
Komente nga ArtePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arte? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arte? Voto për emrin tënd