Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arda

Është emri yt Arda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ard
Variante:Aardina, Ardi, Ardy
Djem me tinguj të ngjashëm:Ard, Art, Aard, Arto, Arttu, Arte, Arwout, Artie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardi, Arita, Ardita, Arieta, Aradia, Ardea, Areta, Aarti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7300 Arda's në Facebook. Pozicioni #7565
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore turk emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga ArdaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arda? Voto për emrin tënd