Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Arieta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Arieta.
Është emri yt Arieta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me origjinë nga Adria (Venecia) i zi shurdhër, të errët
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Ard, Art, Aard, Arto, Arda, Arte, Arttu, Arwout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardi, Arita, Ardita, Aradia, Ardea, Areta, Aarti, Arti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Eta, Ari, Jeta, Ari Eta Jeta, Ari Jeta, Sari
Emrat e vëllezërve:Egzon, Naaqi
Emrat e motrave:Ardita, Shkurta, Albina, Sanija, Merita, Rita, Arbresha
Facebook:

+/- 790 Arieta's në Facebook. Pozicioni #40672
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 5 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 5 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Arieta


Arieta ( 35 vjeç) 2016-02-29
Shum i mir
Arieta ( 35 vjeç) 2016-02-29
Shum i mir
Arieta ( 35 vjeç) 2016-02-29
Emri shum i mir jom knaqur me ket emr

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arieta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arieta? Voto për emrin tënd