Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arbresha

Është emri yt Arbresha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arfarizi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arfarizi
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Besha, Arbri, Albresha, Ari, Breshona, Beci, Bresha, Beshi
Emrat e vëllezërve:Muhamet, Bylend, Orges, Donat, Ensar, Arbresh
Emrat e motrave:Blendije, Qendresa, Esma, Arieta, Albresha, Eliza, Erona
Facebook:

+/- 645 Arbresha's në Facebook. Pozicioni #47128
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 8 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Arbresha


Arbresha ( 28 vjeç) 2018-03-11
Kuptimin e emrit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arbresha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arbresha? Voto për emrin tënd