Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elton

Është emri yt Elton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elli
Djem me tinguj të ngjashëm:Eldin, Eldon, Elidon, Eldan, Eldwyn, Elden, Eledon, Ealhdun
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eltina, Eldina, Eltien, Eltine, Eldine, Elidiane, Eldiene, Elielton
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Erion
Emrat e motrave:Leonita, Elsa, Ilva, Marigona, Lea, Anita, Brunilda, Erina
Facebook:

+/- 24420 Elton's në Facebook. Pozicioni #2898
Kategoritë:Popullore turk emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Emrat Top1000 amerikanë në 1917
Komente nga EltonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elton? Voto për emrin tënd