Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elli

Është emri yt Elli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elly
Variante:Ellsworth, Elsdon, Elton
Djem me tinguj të ngjashëm:Elio, El, Eli, Eulalio, Eloi, Elai, Eloy, Eliyahu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ella, Ela, Elia, Eléa, Eila, Elly, Eulah, Ellie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10455 Elli's në Facebook. Pozicioni #5728
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë
Komente nga ElliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elli? Voto për emrin tënd