Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ellsworth

Është emri yt Ellsworth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elli
Djem me tinguj të ngjashëm:Elzhard, Elshart, Elzard, Elsert, Elsworth, Ellswerth, Elgard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elzhard, Elshart, Elzard, Elsert, Elsworth, Ellswerth, Elgard
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1090 Ellsworth's në Facebook. Pozicioni #32127
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1889
Komente nga EllsworthPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ellsworth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ellsworth? Voto për emrin tënd