Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eli

Është emri yt Eli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elijah. Eli Whitney
Variante:Elida, Elie
Djem me tinguj të ngjashëm:Elio, El, Eulalio, Eloi, Elai, Eloy, Eliyahu, Ely
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ella, Ela, Elia, Eléa, Eila, Elly, Eulah, Ellie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 88 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 87 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elja, Irena, Kristina, Ela, Sindi, Amra
Facebook:

+/- 117840 Eli's në Facebook. Pozicioni #827
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat me 3 shkronja - Popullore turk emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga Eli


Eli ( 19 vjeç) 2019-04-12
I bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eli? Voto për emrin tënd