Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ella

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ella.
Është emri yt Ella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eleanor. Ella Fitzgerald
Variante:Ellian, Ellie
Djem me tinguj të ngjashëm:Elio, El, Eli, Eulalio, Eloi, Elai, Eloy, Eliyahu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ela, Elia, Eléa, Eila, Elly, Eulah, Ellie, Elli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 446 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 318 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 316 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 314 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 399 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 395 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 123585 Ella's në Facebook. Pozicioni #792
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 fa emrat - Top 100 fund emrat - Emrat me 4 shkronja - Top 100 suedez emrat - Popullore fa emrat boy - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore fa emrat vajzë - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore fund emrat vajzë
Komente nga EllaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ella? Voto për emrin tënd