Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elly

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elly.
Është emri yt Elly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Elli
Djem me tinguj të ngjashëm:Elio, El, Eli, Eulalio, Eloi, Elai, Eloy, Eliyahu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ella, Ela, Elia, Eléa, Eila, Ellie, Eulah, Elli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 137 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 77 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 120 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 119 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 42530 Elly's në Facebook. Pozicioni #1874
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga EllyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elly? Voto për emrin tënd