Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ela

Është emri yt Ela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ale
Djem me tinguj të ngjashëm:Elio, El, Eli, Eulalio, Eloi, Elai, Eloy, Eliyahu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ella, Elia, Eléa, Eila, Elly, Ellie, Eulah, Elli
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Elka
Emrat e vëllezërve:Marsel, Eli, Gleni, Albion, Brendon, Erton, Klajdi
Emrat e motrave:Aurela, Dori, Arline, Ina, Anjeza, Armela, Gresa, Megi, Anita
Facebook:

+/- 21915 Ela's në Facebook. Pozicioni #3157
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat me 3 shkronja - Top 100 slloven emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 lituanez emrat - Popullore fa emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore turk emrat vajzë - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga Ela


Ela ( 18 vjeç) 2016-02-16
mua me pelqen shume emri im
Ela ( 47 vjeç) 2017-07-04
i bukur i thjeshte
Ela ( 37 vjeç) 2017-08-21
jo
Ela ( 37 vjeç) 2020-03-21
Me pelqen emri im shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ela? Voto për emrin tënd