Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ale

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ale.
Është emri yt Ale? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Aalje, Aalk, Aalke, Aalse, Aaltsje, Aalzen, Aljen, Alke, Alko, Alla, Alle, Ealtsje, Eekoliene, Eelco, Eelcoline, Eelke, Eelkjen, Eelsiena, Eeltje, Eeltse, Ela, Elco, Ele, Eleana, Eling, Elka, Elke, Elle, Elleko, Elo, Elst, Elte, Eltien, Eltina, Eltine, Eltje, Eltjo, Elzo
Djem me tinguj të ngjashëm:Ali, Aahil, Alaa, Ail, Alleluia, Allah, Aale, Aali
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alaia, Aaliyah, Aila, Alea, Ael, Aaliah, Aala, Aili
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25525 Ale's në Facebook. Pozicioni #2798
Kategoritë:Emrat gjermanike - Emrat e shkurtër - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga AlePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ale? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ale? Voto për emrin tënd