Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elke

Është emri yt Elke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ale
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Elis, Eliseo, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsa, Elisa, Eliza, Elza, Elga, Elise, Elissa, Elgia
Vlerësimi:
4/5
yje 157 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 142 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 140 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11115 Elke's në Facebook. Pozicioni #5443
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga ElkePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elke? Voto për emrin tënd