Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eliseo

Është emri yt Eliseo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elisha.
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Elis, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha, Elija
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsa, Elisa, Eliza, Elza, Elga, Elise, Elissa, Elgia
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8475 Eliseo's në Facebook. Pozicioni #6711
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1945
Komente nga EliseoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eliseo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eliseo? Voto për emrin tënd