Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elise

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elise.
Është emri yt Elise? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Elis, Eliseo, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsa, Elisa, Eliza, Elza, Elga, Elissa, Elgia, Ellis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 309 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 167 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 166 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 167 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 289 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 286 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 89710 Elise's në Facebook. Pozicioni #1027
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 norvegjez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga ElisePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elise? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elise? Voto për emrin tënd