Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elza

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elza.
Është emri yt Elza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Elis, Eliseo, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsa, Elisa, Eliza, Elga, Elise, Elissa, Elgia, Ellis
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Elz, Ela, Jo, Exa, Els, Erz, Elxa, Azlle, Exi, Elsa, Eliza
Emrat e vëllezërve:Selmon, Elion, Eris, Getoar, Dorenton, Dorlir, Jahi, Endriti, Edison, Herolind, Blerond, Enis
Emrat e motrave:Jehona, Xije, Ajshe, Suela, Duresa, Elsa, Altina, Majlinda, Eliza, Enkeleda, Bleona, Vanesa, Enkela
Facebook:

+/- 4515 Elza's në Facebook. Pozicioni #11036
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Top 100 letonisht emrat - Popullore turk emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje




Komente nga Elza


Elza ( 22 vjeç) 2017-02-01
Nuk i di nga vjen si emer
Kuptimi i tij
por me pelqen
Elza 2017-12-16
Elsa bukuroshe

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elza? Voto për emrin tënd