Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Majlinda

Është emri yt Majlinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maajlinda, Magelland
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Linda, Lindush, Lin
Emrat e vëllezërve:Faton, Bajram, Adonis
Emrat e motrave:Agnesa, Anjela, Emanuela, Miranda, Mabejna, Elisona, Erza
Facebook:

+/- 1910 Majlinda's në Facebook. Pozicioni #21247
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga MajlindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Majlinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Majlinda? Voto për emrin tënd