Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maajlinda

Është emri yt Maajlinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Majlinda, Magelland
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Linda
Emrat e vëllezërve:Bajram
Emrat e motrave:Mabejna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 9 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga MaajlindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maajlinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maajlinda? Voto për emrin tënd