Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Miranda

Është emri yt Miranda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Mirande, Randa
Djem me tinguj të ngjashëm:Mermet, Maryanto, Meremoth, Murandi, Marwand, Mar'i Muhummad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Merinda, Meranda, Mirinda, Myranda, Marianda, Merinde, Meronothite, Marinda
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Miri, Panda, Landa, Mirki, Jo
Emrat e vëllezërve:Jo, Rilind, Bafti
Emrat e motrave:Liridona, Jo, Almedina, Fatjona, Ambra, Majlinda, Gentina, Inida, Dorina, Gresa, Po
Facebook:

+/- 176955 Miranda's në Facebook. Pozicioni #568
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e Amerikës Latine - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Miranda


Miranda ( 39 vjeç) 2017-10-08
Po mua me pelqen emri im sepse emri Miranda eshte ahum I bukur.
Miranda ( 39 vjeç) 2017-10-08
Po mua me pelqen emri im sepse emri Miranda eshte ahum I bukur.
Miranda ( 23 vjeç) 2019-12-25
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miranda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miranda? Voto për emrin tënd