Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mirande

Është emri yt Mirande? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Miranda
Djem me tinguj të ngjashëm:Mermet, Maryanto, Meremoth, Murandi, Marwand, Mar'i Muhummad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Miranda, Merinda, Meranda, Mirinda, Myranda, Marianda, Merinde, Meronothite
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Mirande's në Facebook. Pozicioni #233954
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MirandePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirande? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirande? Voto për emrin tënd