Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Meranda

Është emri yt Meranda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mermet, Maryanto, Meremoth, Murandi, Marwand, Mar'i Muhummad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Miranda, Merinda, Mirinda, Myranda, Marianda, Merinde, Meronothite, Marinda
Vlerësimi:
2.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4695 Meranda's në Facebook. Pozicioni #10701
Kategoritë:
Komente nga MerandaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meranda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meranda? Voto për emrin tënd