Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marianda

Është emri yt Marianda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:mary
Djem me tinguj të ngjashëm:Mermet, Maryanto, Meremoth, Murandi, Marwand, Mar'i Muhummad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Miranda, Merinda, Meranda, Mirinda, Myranda, Merinde, Meronothite, Marinda
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 150 Marianda's në Facebook. Pozicioni #134936
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MariandaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marianda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marianda? Voto për emrin tënd