Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eldi

Është emri yt Eldi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eliot, Elod, Elta, Elte, Elliott, Elwood, Ealdwode, Elwold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elda, Elida, Elodie, Elodia, Elody, Eileithyia, Elyta, Elthia
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Helga, Eglantina, Elsa, Elda
Facebook:

+/- 765 Eldi's në Facebook. Pozicioni #41595
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja
Komente nga EldiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eldi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eldi? Voto për emrin tënd