Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eliot

Është emri yt Eliot? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eliyahu
Djem me tinguj të ngjashëm:Elod, Elta, Elte, Elliott, Elwood, Ealdwode, Elwold, Elout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elda, Elida, Elodie, Eldi, Elodia, Elody, Eileithyia, Elyta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elsa, Mariana, Enora
Facebook:

+/- 9815 Eliot's në Facebook. Pozicioni #6007
Kategoritë:Popullore çek emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1950 - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga EliotPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eliot? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eliot? Voto për emrin tënd